ürün&alışveriş

Bir Hogwarts’lı İçin Harika Şeyler Buldum! – 02

Merhaba safkan büyücüler, kanı bozuklar (obskuruk) ve bulanıklar! Ve tabii merhaba muggle okurlar! Umarım keyfiniz yerindedir. Çünkü uzun zaman sonra kafamın tüm rahatlığıyla bu bilgisayarın başında olduğum için benim keyfim fazlasıyla yerinde.

Aslında bugün yazmak için daha doğaçlama bir şeyler düşünüyordum ama arkadaşıma blogla ilgili bir şeyler danışırken yazıları göstermem gerekti ve bu yazının ilkinde hatalar olduğunu fark ettim. Daha önce de söylediğim gibi siteye saldırı olmuştu ve sonrasında sıfırlayıp tekrar açmıştım. Ondan sonra düzenlemeyi unuttuğum ufak bir ayrıntı olmuş sadece.

Ben de orayı düzenlerken bu yazıyı 2 hatta 3 seriye yayabileceğimi söylediğimi fark ettim. Madem öyle demişim ikincisini yazayım istedim 🙂 Zaten bu sıralar blogla ilgili bazı şeylerin peşindeyim, içerik renklendirmesi yapmış olurum diye düşündüm.

Tam bu düşünceler üstüne de birkaç yerden Harry Potter ile ilgili mailler aldım. Daha önce kaydettiğim ürünleri gördüm ve yazıya hazır olduğumu anladım. Bu yazıda bir öncekine nazaran daha pahalı ürünler görebilirsiniz. Zira yabancı sitelerden de ürün koymayı düşünüyorum. O zaman ürünlerimize geçebiliriz.

ürünler

Slytherin Fleece Hoodie

Gerçekten mükemmel şık ve renkleriyle armasından kaynaklı mükemmel asil bir ürün! Tabii biraz tuzlu ama değer mi? Kesinlikle!
₺1080

Slytherin Kupa

Bir önceki yazıda da bir kupa paylaşmıştım yine harika bir kupa. Slytherin işin içindeyken her şey mükemmel.
₺260

Hogwarts Çantası

Trene geç kalacaksınız biraz acele edin! Bu çantayı odanızın bir köşesine koyup ışıklandırın!
₺1500

Üçbüyücü Kupası

Sonsuz şöhret! Bunu evinize koyun ve sonsuz şöhretin tadını çıkarın. Tabii 14 yaşında değilseniz.
₺300

Seçmen Şapka

Hangi binaya ait olduğunuzu öğrenmek için başınızın üstünde tutmanız yeterli. Ait olduğunuz yere karşı gelmeyin! Yapan var…
₺1200

Hogwarts Cüzdan

Şahsen çok şık olduğunu düşünüyorum. Cüzdan değiştirirsem bunun daha ufak boyutlusunu alabilirim sanırım. Bu boya sahip çıkamıyorum da 🙂
₺170

Childwarts

Bulursam gerçekçi minyatürü de koyacağım ama bu aralar karşıma bu çıkıyor. İlk gördüğümden bu yana da ₺300 gibi bir indirime girmiş.
₺1650

Hogwarts Kalesi

İşte üsttekinden çok daha iyi bir kale! Ama bunun bir de yapımı var. Bu bir puzzle. Uğraşmayı seviyorsanız mükemmel bir şey!
₺1900

Basilisk

Epey pahalı bir ürün ama bunu odamda kesinlikle istiyorum! Bunu bu yıl kesinlikle alacağım! Harika bir yaratık.
₺2500

Hogwarts Not Defteri

Bundan almazsam ölecekmişim. Mükemmel ötesi bir not defteri. Affedin, arkadaşınız bir deftere aşık oldu!
₺325

Melez Prens Büstü

Yağlı saçlı, fedakar ve mükemmel bir ajan olan Melez Prens’e koleksiyonunuzda yer verin. Bu büst tam bir mezar taşı havasında.
₺90

Richard Harris Dumbledore

Sırlar Odası’nda son kez gördüğümüz Richard Harris’in bir figürü. Bence asıl Dumbledore havasını Harris dedemiz veriyordu.
₺1400

Fawkes

Madem bir Basilisk paylaştım bir de rakibi olan Anka Kuşu Fawkes’ı işin içine dahil edeyim istedim. Koca gözyaşlı kuş!
₺1800

Önceki yazıda 13 ürün paylaşmışım ve şimdi fark ettim ki Fawkes ile birlikte 13 ürün de bu yazıda paylaşmış oldum. İki yazıda 26 ürün. Bence kâfi 🙂 Eğer birkaç ürün daha aklıma takılırsa üçüncü bir yazı yazıp orayı da 13 ürüne tamamlarım diye düşünüyorum.

Ama şimdilik benden bu kadar 🙂 Bugünlerde bir yazı daha paylaşacak enerjiyi saklamak istiyorum içimde 🙂 O zaman bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir