oyun, ürün&alışveriş

Bir Valorant Oyuncusu İçin Harika Şeyler Buldum!

Selamlar! Bir ayın daha sonuna gelirken yine yeni bir yazı ile beraberiz. Yazılarımın hiç sık olmadığının farkındayım bu da blogun ilerlemesini yavaşlatıyor ama yine de hiç yoktan iyidir değil mi? En azından ayları boş geçmiyorum bu da yılda en az 12 yazı demek 😀 2022 için 100 yazı hedefleyen biri olarak komik teselliler buluyorum. Gerçi 2022 yılını da taslaklarla birlikte 20 yazıyla kapatmıştım.

Aslında ne yazacağımı bilmeden girdim yazı editörüne ama bugün oyuna bir güncelleme geldiğini ve 25-30 dakikamı da figür ararken geçirdiğimi hatırladım ve bulduklarımla oynayanların birçoğunun ilgileneceğini düşündüm.

Bugünün güncellemesi hakkında detaylı detaylı bilgi vermeyeceğim sadece ilgi çekici şeylerden bahsedip yazıya geçeceğim. Öncelikle özlediğimiz Bind geri döndü. Artık dereceli havuzunda yeni haliyle bizlerle. 

Bunun dışında ufak bir turnuva mantığı olarak Premier geldi. Bu, haftalık karşılaşmaların olduğu ve MMR’ınıza göre rakiplerle eşleştiğiniz bir klan savaşı mantığı aslında. Premier’e özel ödüller ve puanlar kazanabildiğiniz güzel bir rekabet sistemi.

Bir de yeni savaş bileti geldi gelmiş geçmiş en güzel savaş bileti silah setini barındırıyor. Bence bu set harcanmış bir set. Bu seti animasyon ve ölüm efektiyle oyunun vazgeçilmezlerinden biri haline getirebilecekken savaş biletine heba etmişler. Görseli aşağıya bırakıyorum.

Hem yağmacı hem de oni havası veren güzel bir set ama dediğim gibi ne yazık ki harcandı diyebiliriz. Yine de zaten RP için açmak zorunda olduğum savaş biletinde kullanabileceğim kaplamalar olmasını hep sevmişimdir. Bir gün RP belasından kurtulursam Yıldız Serüveni Vandal’ın siyahını da açıp savaş bileti skinlerini kullanacağım.

Bunlar dışında da oyuna hayvani bir vp zammıyla birlikte hayvani fiyatta bir set eklendi. Set teması ve animasyonları bakımından güzel olsa da epin siteleriyle bile 1100 liradan pahalı bir set olması benim gözümde onu alınmaz yapıyor. Hazır tuttuğum VP içinden belki Phantom satın alabilirim ama kararsızım. Riot aynı anda hem zam hem en pahalı koleksiyonu neden getirdi bilmiyorum.

Valorant oynayan birçok oyuncu zaman zaman figürler veya oyun içi içeriklerin gerçek hayattaki dekoratif hallerini araştırmıştır. Belki de oynuyorsunuz ama aklınıza hiç böyle bir şey gelmedi veya gördüklerinizi beğenmediniz. Size bu yazıda benim görüp beğendiğim birçok figür ve dekoratif eşyayı, kıyafeti sunuyorum. Yazı sonunda değerlendirme yaparsanız bana yol göstermiş olursunuz. Şimdiden teşekkürler 🙂

ürünler

Jett Bıçak Kolye

Instalock Jett’ler hepiniz bundan takarsanız sokakta sizi ayırt etmek bizim için daha kolay olacaktır.
₺230

Keycaps

Bir maininiz varsa klavyenizi özelleştirme zamanınız gelmiş. Skillerinizi atadığınız tuşlara skill görsellerini işleyerek main olduğunuzu daha net hissedebilirsiniz.
₺100

Anahtarlıklar

Bu anahtarlıkları gerçekten çok beğendim alıp ister ufak figür gibi kullanın ister taşıyın her türlü çok havalı bence
₺155

Spike Figür

Renk değiştiren spike gece lambası! Bunu gerçekten arka planıma almazsam ölecekmişim…
₺890

Killjoy “Taret” Figür

Killjoy main olmasam da arka plana çok yakışacaktır o yüzden alırım. Şimdi göstereceğim birkaç figür aynı kişiden. Türkiye fiyatları dolap üzerinden. Ayrıca Etsy satışları da var.
₺380

İyon 2.0 Karambit Figür

Efekti ve tipi açısından oyundaki en iyi karambitlerden biri diyebilirim. Figürü de çok başarılı olmuş kesinlikle alınır.
₺150

RGX Pro Kelebek Figür

Oyunun en sevilen kelebek kaplamasının, izlediğim kadarıyla çok başarılı ve kaliteli bir figürü. Cidden videodaki gibiyse çok ucuz kaçıyor.
₺220

Chamber “Buluşma” Figür

Nerf yemeden önce Chamber maindim ve gerçekten hayran kaldım bu figüre. Kesinlikle buna da bir yer bulacağım. Kumandası için de Kartvizit kılıf detayı çok güzel olmuş.
₺875

Asil Vandal Figür

Valorant’a para yatırmış hemen her babayiğidin koleksiyonunda bulunan kaplama. Figür alışverişi yapacaksanız biraz parayı gözden çıkarmanız gerekiyor tabii burdan sonrakiler biraz pahalı 🙂
₺1500

Gekko’nun Dostları

Geldiğinden beri 5 maçtan 6sında Gekko oynuyorum ve bunu almazsam ölecekmişim. Yeni main Gekko.
₺1000

Raze “Bombot” Figür

Raze, Killjoy, Gekko, Chamber gibi karakterlerin figürleri gerçekten çok zevkli bir tat katıyor kategoriye. Raze hiç oynamayan biri bile alır koyar dekoratif diye.
₺1400

Valorant Bebek Ajanlar Sweatshirt

Pembe ve Beyaz renkleri de olan mükemmel bir Sweatshirt. Bu bebek ajanlar zaten çokça ilgi çeken tipler olduğu için bir araya geldiklerinde çok tatlı duruyorlar.
₺660

Bu yazı için fazlasıyla güzel ürünler topladığımı düşünüyorum. Resmi ve detaylı bir mağazası olmadığı için Valorant ürünleri genelde el yapımı ve üç boyutlu yazıcı ürünleri oluyor. Ama gerçekten oyunun biraz daha içine girsek çok fazlasıyla figür ve kart çıkıyor. Burada paylaştıklarımın hemen hepsini zamanla toplamayı hedefliyorum.

Bir sonraki yazıda (umarım yakın zamanda) görüşmek üzere, hoşça kalın!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir