oyun, ürün&alışveriş

Bir Valorant Oyuncusu İçin Harika Şeyler Buldum!

Selamlar! Bir ayın daha sonuna gelirken yine yeni bir yazı ile beraberiz. Yazılarımın hiç sık olmadığının farkındayım bu da blogun ilerlemesini yavaşlatıyor ama yine de hiç yoktan iyidir değil mi? En azından ayları boş geçmiyorum bu da yılda en az 12 yazı demek 😀 2022 için 100 yazı hedefleyen biri olarak komik teselliler buluyorum. Gerçi 2022 yılını da taslaklarla birlikte 20 yazıyla kapatmıştım.

Aslında ne yazacağımı bilmeden girdim yazı editörüne ama bugün oyuna bir güncelleme geldiğini ve 25-30 dakikamı da figür ararken geçirdiğimi hatırladım ve bulduklarımla oynayanların birçoğunun ilgileneceğini düşündüm.

Bugünün güncellemesi hakkında detaylı detaylı bilgi vermeyeceğim sadece ilgi çekici şeylerden bahsedip yazıya geçeceğim. Öncelikle özlediğimiz Bind geri döndü. Artık dereceli havuzunda yeni haliyle bizlerle. 

Bunun dışında ufak bir turnuva mantığı olarak Premier geldi. Bu, haftalık karşılaşmaların olduğu ve MMR’ınıza göre rakiplerle eşleştiğiniz bir klan savaşı mantığı aslında. Premier’e özel ödüller ve puanlar kazanabildiğiniz güzel bir rekabet sistemi.

Bir de yeni savaş bileti geldi gelmiş geçmiş en güzel savaş bileti silah setini barındırıyor. Bence bu set harcanmış bir set. Bu seti animasyon ve ölüm efektiyle oyunun vazgeçilmezlerinden biri haline getirebilecekken savaş biletine heba etmişler. Görseli aşağıya bırakıyorum.

Hem yağmacı hem de oni havası veren güzel bir set ama dediğim gibi ne yazık ki harcandı diyebiliriz. Yine de zaten RP için açmak zorunda olduğum savaş biletinde kullanabileceğim kaplamalar olmasını hep sevmişimdir. Bir gün RP belasından kurtulursam Yıldız Serüveni Vandal’ın siyahını da açıp savaş bileti skinlerini kullanacağım.

Bunlar dışında da oyuna hayvani bir vp zammıyla birlikte hayvani fiyatta bir set eklendi. Set teması ve animasyonları bakımından güzel olsa da epin siteleriyle bile 1100 liradan pahalı bir set olması benim gözümde onu alınmaz yapıyor. Hazır tuttuğum VP içinden belki Phantom satın alabilirim ama kararsızım. Riot aynı anda hem zam hem en pahalı koleksiyonu neden getirdi bilmiyorum.

Valorant oynayan birçok oyuncu zaman zaman figürler veya oyun içi içeriklerin gerçek hayattaki dekoratif hallerini araştırmıştır. Belki de oynuyorsunuz ama aklınıza hiç böyle bir şey gelmedi veya gördüklerinizi beğenmediniz. Size bu yazıda benim görüp beğendiğim birçok figür ve dekoratif eşyayı, kıyafeti sunuyorum. Yazı sonunda değerlendirme yaparsanız bana yol göstermiş olursunuz. Şimdiden teşekkürler 🙂

Ürünler

Bu yazı için fazlasıyla güzel ürünler topladığımı düşünüyorum. Resmi ve detaylı bir mağazası olmadığı için Valorant ürünleri genelde el yapımı ve üç boyutlu yazıcı ürünleri oluyor. Ama gerçekten oyunun biraz daha içine girsek çok fazlasıyla figür ve kart çıkıyor. Burada paylaştıklarımın hemen hepsini zamanla toplamayı hedefliyorum.

Bir sonraki yazıda (umarım yakın zamanda) görüşmek üzere,

mutlu sağlıklı neşeli keyifli günler!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Milenyumun başında Çorlu'da doğmuş ve erken yaşlarda grafik tasarım ve web build işlerine merak sarmış genç bir blogger dostunuzum :) bu blogda kasıntılıktan uzak içimden gelen her şeyi yazıyorum. Birbiriyle alakalı veya alakasız olmasına dikkat etmeksizin her konuya değinmek ve zengin içeriklerle karşınızda olmak hedefiyle ilerliyorum :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

abone ol

bloguma abone olarak tüm yazılardan sosyal medyaya gerek kalmaksızın haberdar olabilirsin.