oyun

Valorant’ın Rekabetçi Modunda Güzel Anlar#1

Selamlar arkadaşlar bugün enerjik hissediyorum! İzin günüm ve erken uyanmadım! Basit bir şey diyenler hayatında çalışmamıştır çünkü çalışan herkes izin günlerine aşık olur 😀 Veya ben bir üşengeç olarak öyle düşünüyorum bu konu tartışmaya açık. Yine birkaç gün yazı yazamadığım bir süreçten geçtik. Hoş kim bunun farkında derseniz yine kimse farkında değil tabii ama olsun ben sanki büyük bir kitleye hitap edermiş gibi yazmaya devam edeceğim. Büyüğü hedeflemeyen büyüyemez diye düşünüyorum.

Boş geçen günlerde genelde işlerim yarım kalmasın diye boş vakit olarak devam ettiriyorum. Yani yorucu bir tempoya girdiğim süre içinde udemy, blog, adobe gibi birçok şeyi aksatıyorum. Ya oyun oynuyorum ya dizi izliyorum ya da youtube‘da zaman öldürüyorum. Yine böyle zaman öldürürken Valorant oynuyordum bir anda OBS ile kayıt alıp bir şeyler yaparsam diye kenara atmak geldi içimden. Birkaç ay önce de kayıt alıyordum ama biz bize izliyorduk ve siliyordum. Bu sefer kaydı kesip biçip bir şeyler yapmayı denedim. 

Yazı sırf kısa olmasın diye videodan sonra valorant profil istatistiklerimi yazıp yorumlamayı düşünüyorum. Daha sonraki yazılarda da arkadaşlarımın profillerini paylaşıp değerlendirme yaparız diye düşündüm. Tabii bundan şiddetle korkan bir arkadaşım var biraz ağlar koyma bages yazma bages diye ama yapacak bir şey yok içerik içeriktir değil mi? 😀

NOT: İzleyeceğiniz video hayatında ilk kez video editleyen birine yani bana ait. O yüzden amatörlüğüne laf etmeyelim çünkü farkındayım 😀 Hayatımda ilk kez bu sabah premiere pro indirdim ve yine ilk kez kurcaladım. Youtube’da şu nasıl yapılır şu nasıl eklenir kesilir diye arata arata düzenledim. Umarım azcık idare eder 😀 Ben emek verdiğim için beni tatmin ediyor tabii ama sizin yorumlarınızı da (umarım) bekliyorum 🙂

peki hangi ajanları tercih ediyorum?

Jett (58,33% win)

K:1906/D:1590/A:444 (1.47%)

62 saat 17 dakika oynayışımla en çok tercih ettiğim karakter Jett. Zaten uzun bir süre jett main oynadıktan sonra diğer karakterleri denemeye başladım. Kaçma, şaşırtma ve aim bozma şeklinde bir oynayış tarzı benimsediğimde tek tercihim oluyor.

reyna-avatar

Reyna (52% Win)

K:999/D:620/A:199 (1.93%)

32 saat 24 dakika ile yarısı kadar olsa da Jett’ten sonra en çok tercih ettiğim hero Reyna. Reyna biraz daha agresif bir oynayış tarzım olduğunda tercih ettiğim bir hero. Çünkü savaşın ortasına dalıp çıkmak gibi bir yeteneği var. Harika bir hero.

sage-avatar

Sage (54.5% Win)

K:520/D:400/A:107 (1.56%)

15 Saat 42 dakika ile bariz ilk tercihim olmasa da oynamayı sevdiğim bir karakter. Takımda entry için yer kalmadıysa ardından ilk tercih Sage ile agresif oynuyorum genelde. Gerçekten bir tempo tutturunca durdurması zor karakter. Çeşitli stratejileri var.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Milenyumun başında Çorlu'da doğmuş ve erken yaşlarda grafik tasarım ve web build işlerine merak sarmış genç bir blogger dostunuzum :) bu blogda kasıntılıktan uzak içimden gelen her şeyi yazıyorum. Birbiriyle alakalı veya alakasız olmasına dikkat etmeksizin her konuya değinmek ve zengin içeriklerle karşınızda olmak hedefiyle ilerliyorum :)

İlgili Yazılar

3 yorum

Sülonun olduğu yerlere bayıldım. Çok güzel bir video olmuş. Eline sağlık

Cevapla

5 dakikanın favori sahnesi zaten o, teşekkür ederim 🙂

Cevapla

teşekkür ederimmmm

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

abone ol

bloguma abone olarak tüm yazılardan sosyal medyaya gerek kalmaksızın haberdar olabilirsin.