ürün&alışveriş

Bir Hogwarts’lı İçin Harika Şeyler Buldum! #2

Merhaba safkan büyücüler, kanı bozuklar (obskuruk) ve bulanıklar! Ve tabii merhaba muggle okurlar! Umarım keyfiniz yerindedir. Çünkü uzun zaman sonra kafamın tüm rahatlığıyla bu bilgisayarın başında olduğum için benim keyfim fazlasıyla yerinde.

Aslında bugün yazmak için daha doğaçlama bir şeyler düşünüyordum ama arkadaşıma blogla ilgili bir şeyler danışırken yazıları göstermem gerekti ve bu yazının ilkinde hatalar olduğunu fark ettim. Daha önce de söylediğim gibi siteye saldırı olmuştu ve sonrasında sıfırlayıp tekrar açmıştım. Ondan sonra düzenlemeyi unuttuğum ufak bir ayrıntı olmuş sadece.

Ben de orayı düzenlerken bu yazıyı 2 hatta 3 seriye yayabileceğimi söylediğimi fark ettim. Madem öyle demişim ikincisini yazayım istedim 🙂 Zaten bu sıralar blogla ilgili bazı şeylerin peşindeyim, içerik renklendirmesi yapmış olurum diye düşündüm.

Tam bu düşünceler üstüne de birkaç yerden Harry Potter ile ilgili mailler aldım. Daha önce kaydettiğim ürünleri gördüm ve yazıya hazır olduğumu anladım. Bu yazıda bir öncekine nazaran daha pahalı ürünler görebilirsiniz. Zira yabancı sitelerden de ürün koymayı düşünüyorum. O zaman ürünlerimize geçebiliriz.

ürünler

Önceki yazıda 13 ürün paylaşmışım ve şimdi fark ettim ki Fawkes ile birlikte 13 ürün de bu yazıda paylaşmış oldum. İki yazıda 26 ürün. Bence kâfi 🙂 Eğer birkaç ürün daha aklıma takılırsa üçüncü bir yazı yazıp orayı da 13 ürüne tamamlarım diye düşünüyorum.

Ama şimdilik benden bu kadar 🙂 Bugünlerde bir yazı daha paylaşacak enerjiyi saklamak istiyorum içimde 🙂 O zaman bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

mutlu sağlıklı neşeli keyifli günler!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Milenyumun başında Çorlu'da doğmuş ve erken yaşlarda grafik tasarım ve web build işlerine merak sarmış genç bir blogger dostunuzum :) bu blogda kasıntılıktan uzak içimden gelen her şeyi yazıyorum. Birbiriyle alakalı veya alakasız olmasına dikkat etmeksizin her konuya değinmek ve zengin içeriklerle karşınızda olmak hedefiyle ilerliyorum :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

abone ol

bloguma abone olarak tüm yazılardan sosyal medyaya gerek kalmaksızın haberdar olabilirsin.