Gibi bir merakı olan var mıdır bilmiyorum da hem formaliteden hem de olursa bakılabilsin diye bu sayfayı hazırlıyorum. Aslında daha önce hazırlamıştım da çok amatör yaptığımı fark ettim göze hitap etmiyor ve fazla karışıktı şimdi biraz daha anlaşılabilir ve daha açıklayıcı bir sayfa olmasını hedefliyorum. Umarım başarırım. Baktım olmuyor bir daha değiştiririm ne olacak?

Öncelikle bu sayfada veya hayatımın herhangi bir noktasında adımın anlamını açıklamayı düşünmüyorum. Merak edip google amcadan yardım deneyenler var da karşılığında çıkan tek sonuç “çantalar” olduğu için denemeniz pek anlamlı değil aslında. Yine de merak eden varsa çanta olduğumu düşünebilir bu konuda rahatsız olmuyorum 🙂 İlle de merak ederseniz kimlikteki adım Berkay. Zaten iletişim sayfasındaki butonlardan facebook olana tıklarsanız orda da yazıyor.

21. yüzyılın ilk nisan ayında doğdum. Gözlerimi Tekirdağ’da açtım fakat bundan bir süre sonra İstanbul’a taşındık. Burada çocukluğum geçti. Mahallem ve okulumdan ömür boyu sürecek arkadaşlıklar edindiğimi bugün fark ediyorum. Her anı şimdi olsa yine yaşarım dediğim bir süreçti. Mahallede oynadığımız oyunlar, okulda çevirdiğimiz WWE maçları, yemeğimi bölüşmek, canım çıkana kadar koşmak, ders aralarında ufak çaplı kavgalar etmek, masumca sevdiğim kızın dikkatini çekmeye çalışmak, beden eğitimi dersinde top oynamak gibi çok özlediğim şeyler var çocukluğumda. Sonrasında lanetin başladığı Diyarbakır’a taşındım.

#velet
#toy

Diyarbakır kısmını tamamen atlıyorum, konuşmaya değmez 🙂 Ardından yıllar sonra oradan kurtulup asıl şehrim olan Tekirdağ’a geri geldim. Burda aşık oldum, aldatıldım, baştan aşağı değiştim. Artık genç ama daha olgun bir adamdım. Birçok şeyi olgunlukla karşılıyor, çoğu şeyi umursamayıp soğukkanlı biri olma yolunda ilerliyordum. Sanırım birçok duyguyu kaybettim. Çoğu kişinin anlayabileceği bir süreçtir bu. Sen sensindir aslında ama senden eser yoktur geride kalan küllerin arasında. Şatafatlı ve güzel günlerin ardından büyüme zamanı gelmişti… SUBÜ yazarak çıktığım şehire NKÜ yazarak geri döndüm.

Bir şeyler değiştikten sonra Sakarya yolu tutuldu, aldatılınca geri dönüldü, burada aşık olundu, hayal kırıklığı bir kez daha yaşandı ve daha birçok şey. Bütün bunlar arasında arada bir işe gitmeler, daha sıkı dostluklar edinmek, daha çaplı şeylere girişmek, gelecekle ilgili ufak adımlar atmak falan da var. Üçüncü kez üniversite kazanıldı ve ilk kez bu yıl 2. sınıfa geçildi. Geçildi de n’oldu? İçbir şey beya! Okul uzadı. Umarım seneye mezun olabilirim 🙂 Okul birçok şey katıp birçok şey aldı fakat her şeye değdi demek istiyorum ilerde 🙂

#now
YETENEKLER

NELER YAPABİLİYORUM?