Bir Hogwarts’lı İçin Harika Şeyler Buldum!

By Bages
9 Mart 2022
5 min read

Normal bir blog olmak için attığım adımlardan biri, yadırgamayın 😀 Blogu açmadan önce böyle şeyleri de paylaşmak vardı zaten aklımda ama hep yazı paylaşmak, hislerimi dökmek için uğraştığımdan bir türlü sıra gelememişti. Bugün fırsat bulursam birkaç tane böyle yazı düzenlemek istiyorum. 

Yine de spoiler vermek istemiyorum o yüzden bu yazıya geçelim. Bu postta daha çok sağda solda görüp çok beğendiğim büyücülük evreni eşyalarına bakacağız. Aliexpress, n11, Trendyol gibi birkaç alışveriş mağazasından random bulduklarım, orjinal sayfalarda satılanlar falan derken bu postta epey bir ürün görebilirsiniz 🙂 Bazılarına yorum yapmaktan da kaçınmayacağım tabii ki.

AMA ÜRETİCİLERDEN ŞİKAYETÇİYİM. O KADAR ÜRÜN GEZDİM, BİR TANE BİLE HAVALI VOLDEMORT ÜRÜNÜ GÖREMEDİM! Eminim Karanlık Lord burda olsa bu saygısızlığı cezalandırırdı.

ürünler

Epey bir uzamış liste! Daha neler neler ekleyecektim de çok çok uzun olacağı için bu yazı için bu kadarı yeterli olur dedim. Ayrıca liste elemanlarının kargo ücretlerini fiyata yansıtmadım, birçoğu sipariş esnasında daha yüksek meblağlara tekabül edebilir. Neyse ben şimdi başlığı #1 diye etiketliyorum, bu yazıyı 2 veya 3 part yazabilirim. Umarım beğenmişsinizdir 🙂 Keyifli Günler !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.